Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

Hakkımızda

2017 Haziran ayı itibariyle Samsun’da hizmet vermekte olduğumuz Atakum Diş Deposu yeni olmakla beraber 20 yılı aşkın sektörel tecrübenin verdiği güvenle müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef alarak kurulmuş bir firmadır.

Diş hekimlerinin, diş hastanelerinin, diş teknisyenlerinin ve öğrencilerinin ihtiyaç duydukları malzemeleri sektörde öncü markalardan temin edip, kalite/fiyat dengesinden ödün vermeden güvenle müşterilerimize sunmaktayız. 

Yenilikçi ve büyümekte olan firmamız yakın illere hizmet vermekle birlikte “dişdepom” ile tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 

Firma güveni, dürüstlük, müşteri memnuniyeti, kalite ilke ve hedefleri ile çıktığımız yolda, bu ilke ve hedeflere bağlı kalarak ağız ve diş sağlığı sektöründe geniş ve kaliteli ürün yelpazesiyle müşterilerimize hizmet vermeye devam etmenin gururunu yaşamaktayız. 

 

ATAKUM DİŞ DEPOSU 
Adres: Körfez Mah. İsmet İnönü Blv. No:102/A    Atakum/SAMSUN
Telefon/Fax: 0(362) 502 00 13 
Mail: atakumdisdeposu@hotmail.com
Vergi Dairesi: Gaziler Vergi No: 0520845359
 

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır