Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

Woodpecker Woodpex III Apex Gold Locater


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel USD + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay
Woodpecker Woodpex III Apex Gold Locater

- Gerçek zamanlı olarak eğe hareketlerini izleyebilirsiniz.

- Otomatik akım kalibrasyonu sayesinde kanal anatomisindeki farklılıklar veya ıslak / kuru kanal değişikliklerinden etkilenmez.

- TESTER /test aparatı sayesinde cihazınızın fonksiyonlarını, ve kontrol fonksiyonu sayesinde de  kablonuzda sıkıntı olup olmadığını kontroledebilirsiniz. Bu sayede cihazınızı %100 güvenle kullanabilirsiniz.

· Gelişmiş ve parlak LCD ekranı sayesinde  net bir görüntü sağlar ve yüksek kontrastlı renkler ile kolay çalışma imkanı verir.

· Çoklu frekans ağı empedans ölçümü teknolojisi ve otomatik kalibrasyon sayesinde doğru ölçümler sağlar. ( hastaya ve kanalın kendi özelliklerine göre ölçüm değerlerini kendisi hesaplar. )

· Eğe klipsleri , eğe kancaları ve eğe probları Otoklavlanabilir . Bu sayede çapraz enfeksiyondan kaçınılır.

·Dahili şarj edilebilir bataryası vardır. Bu sayade hem fişe takılı çalışma zorunululuğu yoktur , hem de yedek pil bulundurma gerekmez.

· Katlanır ekranı ile görsel açısını ayarlamak kolaydır.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır