Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

VDW Ultra - Çok Fonksiyonlu Endodontik Cihaz


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel EUR + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay
Çok Fonksiyonlu Endodontik Cihaz

Çok Fonksiyonlu Endodontik Cihaz

VDW ULTRA sahip olduğu patentli piezoelektrik teknolojisi sayesinde, endodontik kullanımın yanı sıra, periodontolojide de (detertraj) kullanılabilir olması nedeniyle endodontik cihazlardan önemli ölçüde ayrılmaktadır. Cihaz boyutları, 11.2x11.5x12 cm’dir. Harici su bağlantısı mevcuttur. Cihaz üzerindeki skalasayesinde istenilen çalışma modu ve güç seviyeleri kolaylıkla ayarlanabilir. VDW ULTRA kullanıcıya 4 farklı çalışma modu sunmaktadır;

Ultrasonik kanal irrigasyonu (IRRI):Uçlar: IRRI-K, IRRI-SGiriş kavitesi (CAVI): Pulpaya girişi engelleyen pulpa taşı, kalsifiye yapıları bertaraf ederek tedaviyi kolaylaştırır. Aynı zamanda post yapımı gerektiren durumlarda kolaylık sağlar. Uçlar: Bütün uçlar elmas kaplıdır. CAVI 1-BD / CAVI 2-D / CAVI 3-DRetreatment (REDO): Daha önce kanal tedavisi görmüş dişin kanal dolgu maddesinin temizlenmesi ultrasonik titreşimlerle nano partiküllere dönüştürülmesi ile komplikasyonlar minimuma indirgenir.
Uçlar:
REDO1: Kısa, paslanmaz çelik. Dişin kron kısmı için kullanılmaktadır.
REDO2: Titanium-Niobium alaşımlı özel kristalize bir yapıdır. İnce operasyonlarda kullanılır. Eğri kanallarda kullanılır. Kırılma riski minimumdur. Sodyum Hipikloritin korozif etkisine karşı dirençlidir.
REDO5: Uzun, paslanmaz çelik. Medium ve apikal kanal kısmı için kullanılmaktadır. Post sökümü (MAXI): Postu yerinden çıkartmak için yüksek titreşimle birlikte su ile soğutarak diş dokusunu ve çevre dokuyu korur. Uçlar: MAXI MPR: Postun kolay ve çabuk çıkarılmasını sağlar


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır