Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

VDW Reciproc Eğe Sistemi(4’lü eğe Seti)


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel EUR + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay
4’lü assorti eğe
Ürün Seçenekleri
Renk:

Sadece Tek Eğe ile Kanal Tedavisi

RESİPROC eğeleri, sadece tek eğe ile tek kanalı şekillendirmek üzere dizayn edilmiş eğelerdir. Resiprokasyon sisteminde eğe önce kesme yönünde döndürülür sonra geri döner ve sıkışması engellenir. RECİPROC eğeleri ve VDW.SILVER RECİPROC motor için resiprokasyon açıları, tam ve spesifik olarak dizayn edilmiştir. Birkaç resiprokasyon hareketi ile tam bir 360 derecelik rotasyon tamamlanır. Reciproc eğeleri, M-Wire nikel-titanyumdan üretilmiştir. M-Wire geleneksel nikel-titanyumlara göre hem eğenin metal yorgunluğuna karşı direncini hem de esnekliğini artırır. Sistem ‘Balance Force’ konseptine benzer çalışmaktadır. Balance Force sisteminde eğe önce saat yönünde döner sonra saat yönünün tersine döner.

Reciproc Eğeleri
Reciproc eğelerinin boyutlarının kolay anlaşılması için ISO renklendirme sistemine uygun kodlama yapılmıştır.
R25= 25 numara ve açısı 0.08‘dir.
R40= 40 numara ve açısı 0.06
R50= 50 numara ve açısı 0.05

Reciproc Eğe Dizaynı
Resiprokasyon yapabilmesi için dizayn edilmiş ve uçları keskin olmayan eğelerdir. Reciproc eğeleri M-Wire nikel-titanyumdan üretilmiştir. M-Wire geleneksel nikel-titanyumlara göre hem eğenin metal yorgunluğuna karşı direnci artırır hem de daha esneklik kazandırır. RESİPROC eğeleri tek eğe kullanımı için dizayn edilmiştir. Bunun anlamı RESİPROC eğe sistemi ile kanal tedavisi vakalarının çoğunluğunda sadece tek eğe gerektirmektedir.


RECIPROC Kanal Eğesi
RECIPROC R25X2-R40X1-R50X1-(4’lü assorti eğe)    40012025200


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır