Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

VDW.CONNECT Drive® - Resiprokal Endodontik Kanal Genişletme Cihazı


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel EUR + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay
Kanal Genişletme Cihazı

Resiprokal  Endodontik Kanal Genişletme Cihazı

İpad uyumlu Kablosuz Endo Motordur. Bugünün yaşam tarzı için Akıllı endo cihazıdır. Güçlü performans teknolojisi ile VDW.CONNECT Drive® Modern iletişimi sağlar. VDW.CONNECT Drive® yenilikçi kablosuz endo motorudur. Bundan dolayı mobildir ve kullanımı kolaydır. Temel işlevleri kullanılır veya Bluetooth ve VDW.CONNECT Drive® App aracılığıyla birçok pratik uygulamalara erişilir. Mobilite, sezgisel kullanım ve bireysel profilleri ile üstün çok yönlülük ve verimlilik sunar. Geleceğin yenilikçi konsepti: VDW.CONNECT Drive®, daha fazla ve kolay güncellemeleri, modüler fonksiyonları ve hizmetleri ile kullanıcıya kolaylık sağlar.

Ambalaj Şekli : El ünitesi, VDW 6:1 anguldurva, Şarj cihazı ve ülke adaptörleri, El ünitesi sehpası (paslanmaz çelik), Plastik yuva (el ünitesi sehpası), Manuel yağla bakım için sprey adaptörü (anguldurva), iPad mini sehpası, iPad mini yuvası, iPad mini için tek kullanımlık kılıf, Tek kullanımlık el ünitesi kılıfı, 12 adet R25 eğe, 6 adet R40 eğe, 6 adet R50 eğe, 1 adet asorti guta, 1 adet  asorti paper, 1 adet iPad tablet ayağı.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır