Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

Tecno-Gaz Multisteril


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel EUR + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay
Tecno-Gaz Multisteril

Dezenfeksiyon + Ultrasonik Temizleme + Durulama + Kurutma

 

MULTISTERIL, tek başına sterilizasyon protokolündeki dezenfeksiyon, ultrasonik temizleme, durulama ve kurutma işlemlerini yapmaktadır. Böylece cihazlar MULTISTERIL’ den çıktığında poşetlenip, etiketlenerek otoklava konulabilmektedir.

415 x 410 x 450 mm ölçülerinde, 10 kg ağırlığındadır. İç haznesi 6 lt kapasitelidir. Hazne içinde 1 sepet ve küçük materyalleri koymak için silindirik bir kap bulunmaktadır.

MULTISTERIL cihazı ile dezenfeksiyon-ultrasonik temizleme sıvısının konsantrasyonu, ultrasonik temizleme süresi, sıcaklığı ayarlanabilmekte, suda çözünmüş gazdan arındırma ve kurutma yapılabilmektedir. 1,5 litre dezenfeksiyon-ultrasonik temizleme sıvısı alabilen tank doldurulduktan sonra cihaz, asistan tarafından belirlenen konsantrasyonda sıvıyı otomatik olarak eklemektedir. Böylece ölçüsüz sıvı kullanımı engellenmekte ve tasarruf sağlanmaktadır.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır