Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

Sdı Riva Florür Salınımlı Gümüş Ve Potasyum İyodid İçerikli Kapsül Formunda Hassasiyet Giderici


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel EUR + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay

Çoğu kişiler hayatları boyunca hassasiyet sorunuyla yaşarlar. Riva Star sayesinde hastalarınızda acil bir rahatlama sağlayabilirsiniz. Servikal diş hassasiyeti tedavisinde ani, etkili ve uzun süreli hassasiyet giderici olarak kullanılır.

Floridin Kuvveti: Riva Star diş hassasiyetini azaltma da üç etkili yaklaşımı kullanır. Bu üçlü etki florid, gümüş ve potasyum iyodidin güçlendirici etkisine sahiptir. Bu güçlü kombinasyon hassasiyetli dişlerin gerek duyduğu rahatlamayı sağlar.

En İyi Hassasiyet Giderici: İçeriğindeki gümüş florid ve potasyum iyodid etkisi mikroskobik tübülleri tıkar ve dentini yeniler. Oluşan düşük çözünürlüklü çökelti hızlı bir rahatlama sağlar. Hassasiyet üreten sıvı akşını önleyerek etki eder. Cam ionomerlerle kullanım için idealdir.

Kolay ve Hızlı Uygulama: Riva Star Kapsül sistemi renklerle kodlandırılmış olup kullanımı kolaydır. Kapsül sistemi olduğundan dolayı dökülmez.  Önce gümüş renkli kapsülü daha sonra hemen yeşil renkli kapsül uygulanır.

Patentli Prosedür: Diğer gümüş florid sistemlerinin aksine Riva Star’ın iki aşamalı patentli işlemi lekelenme riskini minimize eder. Potasyum iyodid solüsyonunu gümüş florid üzerine uygulayarak, beyaz çökelti oluşur.

Dikkat! :

1.Gümüş florid uygulamasından hemen sonra potasyum iyodid uygulanması şarttır. Potasyum iyodid hassasiyet giderici işleme yardım etmesinin yanı sıra gümüş floridin etkisini ortadan kaldırır. Gümüş florid yalnız kullanıldığında dişi renklendirir.

2.Ürün 2-8 °C arasında serin ortamda muhafaza edilmelidir.

3.Kapsül aktive edildikten sonra birleşim sadece 5 dakikaya kadar aktiftir. Bu yüzden tekrar kullanılmamalıdır.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır