Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

Optodent - Optostar Akrilik Diş


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel EUR + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay

►Ön ve arka diş grubunda kullanılan 28’lik takım diş. 1. sınıf kimyasal ve fiziksel özelliklere sahiptir. Renkler kalıcı ve dişler aşınmaya karşı dayanıklıdır. Form ve Renkler doğal görünümlüdür. Heraeus Kulzer Optostar dişler standart metotların aksine enjeksiyon ve sıkıştırma tekniği kullanılarak üretildiği için pürüzlü ve kabarcıklı yapısı yoktur. 

►Optostar dişler 4 katmanlı yapısı sayesinde anteriorda estetik açıdan mükemmel bir görüntü sağlar. Anterior dişler kare, üçgen ve oval şekillerde bulunur. Bu çok katmanlı yapısı hem doğal dişlere hem de yapay dişlere uyumludur. Posterior grupta ise Optognath serisi mükemmel bir fizyolojik işlev sağlar.   

►A1-D4 arası renk seçeneği, 23 Üst ve 12 Alt Anterior formu mevcuttur. Özellikle mine katmanının dişin hem labial hem lingual yüzeyini çevirmesiyle şeffaf doğal görünüm sağlar. Mavimsi beyaz İnsizal kenarları sayesinde doğal dişlerden ayırt edilemezler. Posterior dişler, mükemmel fizyolojik işlev, tam intercuspal bağlantı, kusursuz oklüzyon ve çiğneme yükünün dağılmasını sağlar. 280 lik cusp açısına sahiptir.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır