Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

Kerr Adapt Sectional Matrix System


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel EUR + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay

Bölgesel Matris Sistemi

Mikro restorasyonlar için geliştirilmiş mükemmel bir sistem. Hawe Adapt Bölgesel Matris Sistemi posterior dişlerin tek yüzlü kompozit tedavilerine yeni standartlar getirmektedir. Anatomik olarak şekillendirilmiş olan bölümler, sistemin esasını oluşturmaktadır. Eşsiz incelikteki matrisler mavi veya şeffaf plastiktir. Şeffaf renge alternatif olan yeni ve benzersiz mavi renk; matrisle dişin yapısı arasındaki kontrastı arttırmak için ve aynı zamanda kompozitin dönüşme oranı üzerinde ihmal edilebilir bir etkisi olması sebebiyle seçilmiştir. Mavi serinin daha uzun olan lateral kanatları proksimal bölgeye uygulamaya ve yerleştirmeye yardımcı olmaktadır. Mavi seri diş hekimlerimizin gündelik işlerinin basitleştirilmesini ve hızlandırılmasını bir adım ileri taşımaktadır. Şeffaf aproksimal şekillendirici, bölümlerin dişlerin arasındaki boşluğa mükemmel bir şekilde adapte edilebilmesini ve şekillendirilebilmesini sağlamaktadır. Kamaların ve aproksimal şekillendiricilerin ortak etkisi total aproksimo-servikaldolgu sınırı boyunca bölümlerin sürekli adaptasyonuna olanak sağlamaktadır. Kolay kullanımlı klempler aproksimal şekillendiricinin hassas ve kolayca yerleştirilmesinde kullanılabilecek en ideal materyaldir.

Ambalaj Şekli: 4x50 asorti bölgesel matris bandı, 200 adet port matris, 1 adet forceps, 5 adet asorti şeffaf kama (küçük, orta, kalın) - (750)


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır