Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

FGM Whiteness HP - Ofis Tipi Beyazlatma


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel EUR + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay

%35 Hidrojen Peroksit içeren vital ve nonvital dişlerde kullanılan ofis tipi beyazlatma ürünü
Su oranı yüksek olduğundan beyazlatma sonrası hassasiyet yapmaz (%30'dur. Whiteness HP ışık kullanılmadan da beyazlatma işlemini gerçekleştirir. Nötral Ph seviyesi minenin demin eralizasyonunu engeller. Peroksit ve yoğunlaştırıcı kullanım anında ve gerektiği kadar karıştırılabileceğinden, ürün son kullanma tarihine kadar saklanabilir. Soğuk zincir gerektirmediğinden transfer sırasında ürünün bozulma riski yoktur. Kıvamı uygulama kolaylığı sağlar, dişlerin yüzeyinden akmaz. Kit içinde nötralizan mevcuttur (hidrojen peroksit yanlışlıkla dokuya temas ettiğinde tedavi edici solüsyon). Tüm Kit 3 hasta içindir (Tam alt ve üst çene uygulamalarında). Gülme hattı için toplam 20 diş uygulamalarında 5 hasta da kullanılabilir.
Ambalaj Şekli: %35’lik Hydrogen Peroxide içerikli, 1x10 g H.Peroksit, 1x5 g İnceltici, 1x10 g Sodyum Bikarbonat, 1x3 g Topdam (diş eti koruyucu) 1 adet karıştırma kabı, 1 adet spatül


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır