Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

Dentsply Wave One Paper Points


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel EUR + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay
Ürün Seçenekleri
Renk:


►Wave One Endodontik sistemi kök kanalı şekillendirme işlemine basitlik ve etkinlik katmak üzere tasarlanan tek eğe sistemidir.  

►Resiprokal hareketle kök kanalını şekillendiren Wave One NiTi eğeler, Resiprokal dönebilen Endo motorlar tarafından çalıştırılır.  

►Resiprokal hareket şekillendirme işlemi sırasında kesme yönünde daha geniş bir dönme açısı (yüksek etkinlik için) ve aksi yönde daha dar bir açı (kök kanalı anatomisine uyum sağlarken kanal boyunca ilerlemek için) ile birlikte eğenin dönüş yönünün sürekli değişmesi anlamına gelir.  Bu optimize edilmiş açılar aynı zamanda 'vidalama' etkisi ve eğe kırılma riskinin azaltılmasına yardımcı olur. 

►Çoğu olguda kanalı şekillendirmek için tek bir Wave One Nikel Titanyum alete (Small, Primer veya Large) gereksinim duyulması, kök kanalı şekillendirme işlemi sırasında NiTi aletlerinin değiştirilmesi için zaman kaybetmeme anlamına gelir ve aynı zamanda stok gereksinimini düşürebilir. 

►Wave One eğeler önceden sterilize edilmiş olarak gelir ve dezenfeksiyon, temizleme, sterilizasyon ve organizasyon gereksinimini ortadan kaldıracak şekilde tek hastada kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve daha yüksek esnekliğin yanı sıra döngüsel yorulma ve eğe ayrılması riskini azaltmak için daha güçlü bir yapı sağlayan M-Wire ısısal işleme yöntemi kullanılarak üretilmiştir.  

►Small eğe sarı, Primary eğe kırmızı ve Large eğe siyah renk ile kodlandırılmış olup toplam 3 eğe çeşidi vardır.

►Çoğu olguda sadece iki eğe gereklidir, daha az klinik alet kullanımı, değiştirmek için daha az zaman harcanması anlamına gelir.  Kesim etkinliğinin yüksek olması da şekillendirme süresini kısaltır.

►Posterior bölgede rahat çalışma imkânı sağlayan kısa shaft özelliği vardır.

►İyi bir kanal temizliği için özel apikal koniklik açıları mevcuttur.

►Eğeler için; 21 mm, 25mm ve 31mm olmak üzere 3 farklı uzunluk seçeneği vardır.

►M-Wire NiTi teknolojisi eğenin esnekliğini artırırken kesim etkinliğini korur.

►M-Wire aynı zamanda eğe kırılmasının önemli nedeni olan döngüsel yorulmaya karşı daha fazla direnç sağlar.

►Kurutma ve doldurma yöntemleri, anında tanımlama için aynı renk kodlarıyla Wave One kanal aletleri için özel olarak tasarlanmıştır. Renk kodlu ve protokolü takip etmek çok kolaydır. Ayrıca, doldurma işlemi için özel üretilen termoplastik kor taşıyıcılı gutta doldurucuları mevcuttur.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır