Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

Dentsply Protaper Gutta Percha


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel EUR + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay


►PROTAPER NEXT uzun yıllardır endodontide altın standardı oluşturan PROTAPER UNIVERSAL sisteminin en son yeniliğidir. Kök kanalı tedavilerinin büyük çoğunluğunda kullanılacak çok yönlü, esnek bir sistem arayan klinisyenler için etkin bir çözümdür.

►Protaper Next Nikel titanyum döner eğeleri özel zor, yüksek kalsifiye veya eğri kök kanallarının tedavisi için tasarlanmıştır. 

►Protaper Next eğelerinin benzersiz yılan vari hareketi ve yüksek orandaki esnekliği ciddi eğimlere sahip dar kanalların şekillendirilmesini mümkün kılar.

►Protaper Next’in yenilikçi asimetrik dikdörtgen kesiti eğe kök kanalı boyunca ilerlerken yılan-benzeri "kıvrılma" hareketi sağlar. . Asimetrik kesitin dönüşü debrisin taşınması için daha geniş bir alan yaratır.  "Yılan benzer hareket" etkisi sayesinde aynı zamanda kanal yolunun takibi optimum seviyededir.

►Eğe kırılma riski önemli oranda azalmıştır ve orijinal kök kanal anatomisine uyum oldukça geliştirilmiştir.

►Protaper Next, klinisyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir sistemdir.

►Çoğu olguda sadece iki eğe gereklidir, daha az klinik alet kullanımı, değiştirmek için daha az zaman harcanması anlamına gelir.  Kesim etkinliğinin yüksek olması da şekillendirme süresini kısaltır.

►Posterior bölgede rahat çalışma imkânı sağlayan shaft kısmı sadece 11 mm uzunluğundadır.

►İyi bir kanal temizliği için özel apikal koniklik açıları mevcuttur.

►M-Wire NiTi teknolojisi eğenin esnekliğini artırırken kesim etkinliğini korur.

►M-Wire aynı zamanda eğe kırılmasının önemli nedeni olan döngüsel yorulmaya karşı daha fazla direnç sağlar.

►X1 (Sarı), X2 (Kırmızı), X3 (Mavi), X4 (Siyah) ve X5 (Çift Sarı) olmak üzere 5 farklı eğe mevcut olup 3’lü steril özel paketindedir.

►Tüm rotary cihazları ile uyumludur.

►Kurutma ve doldurma yöntemleri, anında tanımlama için aynı renk kodlarıyla Protaper Next kanal aletleri için özel olarak tasarlanmıştır. Renk kodlu ve protokolü takip etmek çok kolaydır. Ayrıca, doldurma işlemi için özel üretilen termoplastik kor taşıyıcılı gutta doldurucuları mevcuttur.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır