Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

Coltene Fill Up! - Dual Sertleşen Bulk Kompozit


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel EUR + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay

Dual Sertleşen Bulk Kompozit

Derin, Hızlı ve Mükemmel.

Fill Up!™ Dual sertleşme özelliğiyle kavite de sınırsız dolgu kalınlığı sağlar, çok derin kavitelerde bile sertleşme garantilidir. Dolgu hemen sertleştirilmek isteniyorsa ışıkla sadece 5 saniyede sertleşir. Olağanüstü mekanik özellikleri sayesinde üst tabakaya gerek yoktur. Mükemmel kendinden uyum özelliğine sahip universal renge sahiptir ve otomiks şırınga ile kolay uygulama sağlar. Minimum büzülme oranına ve kolayca yüksek parlaklığa cilalanabilme özelliğine sahiptir. Floresan özelliği sayesinde her ışık altında estetik görünür. Antibakteriyel çinko oksit içerir. Sadece tek bir tabakayla doldurulan büyük kaviteler, ışıkla sertleştirmede yüksek büzülme kuvvetlerine maruz kalır. Oysa ki, kimyasal olarak sertleşme çok daha nazik bir işlemdir. Eğer hız ön plandaysa, Fill-Up!™ kısa sürede ışıkla sertleştirilebilir. Böylece restorasyon hemen sonuçlandırılabilirken, daha derin bölgeler kimyasal yolla sonradan sertleşir.


Fill-Up!™ Intro Kit Universal - 6001 9342
Ambalaj Şekli : 2x4,5 g Fill Up Universal, 1x2,5 ml Asit, 2x3 ml Parabond Adheziv, 6xKarıştırma Ucu Kısa Süper İnce, 8xKarıştırma Ucu Kısa İnce 


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır