Diş Depom
03625020013
Atakum Diş Deposu'nun Resmi İnternet Sitesidir.

3M RelyX Ultimate Clicker Üniversal Rezin Bazlı Yapıştırma Simanı


Fiyatı görmek için giriş yapınız.
Üyelere Özel USD + KDV
KDV DAHİL Üyelere Özel TL


Ön Detay

Mükemmel bağlanma direnci olan Dual-cure siman.
Kullanım kolaylığı: yalnızca iki komponent, daha az sayıda uygulama adımı.
Çok iyi estetik: yüksek marjinal bütünlük, aşınma direnci ve doğal floresan.
Clicker™ uygulama sistemi sayesinde daha az artık materyal ve kontrollü dozlama.
 Mine ve dentine bağlanma.
Bağımsız bir araştırmada RelyX Ultimate siman, bir self-etching primer sisteminin kullanıldığı diğer rezin simanlara kıyasla mineye en yüksek bağlanma direncini göstermiştir.
 
Renk stabilisitesi.
Yüksek estetiği korumak için, rezin siman renklenmeye karşı dirençli olmalıdır. Yiyecek ve içecekler, renklenmenin ana kaynağı olabilir. Diğer lider ürünlerle kıyaslandığında RelyX™ Ultimate Adeziv Rezin Siman, kahve solüsyonunda bekletildikten sonra en düşük renklenmeyi gösterir. Resimler, standardize kahve solüsyonunda 36 °C'de 3 gün bekletilmiş siman örneklerini göstermektedir.
 
Renkler ve floresan. 
RelyX Ultimate siman, renklenmeye neden olan aromatik amin reaksiyon başlatıcı komponent içermeyen, modern bir reaksiyon başlatıcı sistem teknolojisinin avantajını taşır. Bu teknoloji, simanın uzun-dönemli renk stabilisitesini garantilerken, aynı zamanda simanın dual-curing özelliğini de sağlar. Bu sayede siman, seramik veya kompozit kron, inley ve veneerler gibi oldukça yüksek estetiğe sahip restorasyonlarla kullanım için de uygundur. RelyX Ultimate siman, 4 renkte mevcuttur. Parlak doğal renk imitasyonu için floresan bir boya simana eklenmiştir.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Üyelere Özel

Diş Hekimliği Öğrencilerine Özel Ürünler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis rem, ducimus reprehenderit sed molestiae iure sapiente accusamus incidunt minima expedita velit assumenda vitae libero. Eaque nostrum magni architecto, corporis doloremque!

Öğrenci Malzemeleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır